طراحی وبسایت – با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژی و دنیای وب داشتن یک وبسایت خوب یکی از ملزومات اصلی کسب و کار محسوب می شود. همچنین با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربراناینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است. با افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعاملات اینترنتی نظیر ارتباطات و خرید و فروش نیز افزایش چشمگیری داشته است.

این رشد سریع، باعث شده تا خرده فروشان و کسب و کار ای کوچک نیز وارد عرصه رقابت شده و به ارائه خدمات و محصولات خود از طریق اینترنت بپردازند.

یکی از راه های پیروزی در رقابت های سنگین کسب و کار داشتن وبسایت مناسب است. وب سایتی کاربردی و در عین حال زیبا و بهینه. وب سایت شما، ویترین رزومه کسب و کار شماست که در دید عموم قرار می گیرد. در واقع کاربران همانطور که وبسایت شما را میبینند کسب و کارتان را تصور می کنند.  باید این نکته راهم مدنظر داشته باشیدکه طراحی سایت تنها به معیارها و عناصر زیبایی نظیر رنگ، فونت و لایه ها خلاصه نمی شود (هرچند که این موارد هم مهم است) بلکه برنامه ریزی سایت، پیغام رسانی آن و کارایی و قابلیت استفاده سایت را نیز شامل می شود.

و سوالی که ذهن عده ای از دوستان رو به خود مشغول میکنید این است که اصلا چرا باید وبسایت داشته باشیم و برای این مورد هزینه کنیم؟

 

پاسخ کاملا روشن است. در دنیای امروز که فعالیت و رفت و آمد فیزیکی روز به روز کمتر و کمتر می شود وبسایت ها و بسترهای ارتباطی دیجیتال فرصتی برای عرض اندام کردن دارند. در سالهای اخیر شاهد رشد بسیار چشمگیر فروشگاه های اینترنتی بودیم که باعث سهولت خرید، اطمینان از کالای مطمئن(فروشگاه های معتبر) و کاهش رفت و آمد در شهر شدند و توانستند نیازهای افراد را بخوبی برطرف کرده و در ابعاد کوچکتر جایگزین فروشگاه های فیزیکی شوند. همینطور وب سایت های خبری که باعث کاهش تولید روزنامه و مصرف کاغذ شدند.

توضیحات:

پروژه مناسب سایت های شخصی و ارزان قیمت میباشد. ارائه قالب آماده ، آموزش تلفنی و تحویل سریع از جمله ویژگی های این بسته آماده میباشد.همچنین قابلیت استفاده در شرکت ها ، کارخانه جات و یا کسب کارهای کوچک را دارد.

توضیحات:

پروژه مناسب سایت های حرفه ای و خدماتی میباشد. طراحی قالب اختصاصی، آموزش تلفنی از جمله ویژگی های این بسته آماده میباشد.این بسته ویژه سایت های املاک ، آگهی ، شرکتی ، پزشکی، هتل ، مهندسی ، عکاسی ، انتشارات ، خبری میباشد.

توضیحات:

پروژه مناسب شرکت ها و سایت های تجاری میباشد. ارائه قالب آماده ، آموزش تلفنی و تحویل سریع از جمله ویژگی های این بسته آماده میباشد.همچنین قابلیت استفاده در شرکتهای بازرگانی، کارخانه، مشاغل گوناگون را دارد.

انتخاب مراحل طراحی سایت