بروز رسانی سایت شما

روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از طریق این روش ها بروز رسانی سایت خود را به انجام رسانید که یکی از این روش ها تولید محتوای جدید و اورجینال برای سایت و انتشار آن در سایت می باشد اما این نکته را باید بدانید که بروز رسانی یک سایت تنها به تولید محتوا محدود نمی شود بلکه کلیه فعالیت هایی که شما در طول یک روز و یا یک هفته و حتی یک ماه برای سایت خود انجام می دهید از نظر گوگل یک بروز رسانی محاسبه می شود .فعالیت هایی از قبیل (کامنت,افزودن دسته,تغییر در فهرست,تغییر در عکس,افزودن عکس و…)

نگران خرابی و مشکلات وب سایت وردپرسی خود نباشید!

مأموریت ما، پشتیبانی از وب سایت شماست

پیگیری و رفع ایراد وب سایت خود را به ما بسپارید

اگر دانش، اطلاعات و تجربه کافی ندارید نگران نباشید. تیک تم همراه شماست

شما در این صفحه میتوانید پلن پشتیبانی تهیه کنید و تمام مشکلات و خواسته های خود را به متخصصین متبحر پشتیبان وردپرس تیک تم بسپارید. ما ۷ روز هفته در ۲۴ ساعت شبانه روز به درخواست های مشتریان عزیز رسیدگی و همیشه برای خدمت رسانی آنلاین هستیم. تیم پشتیبانی فنی ۷/۲۴ در دسترس شماست.

پشتیبان وردپرس چیست؟

 

شما در صفحه پشتیبان وردپرس تیک تم قرار دارد. اینجا یک وب سایت است که چند سال در زمینه وردپرس فعالیت می کند و شما میتوانید پلن پشتیبانی مطابق نیاز خود تهیه کنید و داخل حساب کاربری بخش پشتیبانی مشکل و یا درخواست خود را مطرح نمایید.

در کمتر از دو ساعت به درخواست و مشکل شما رسیدگی و پاسخ ارسال می شود.

شما میتوانید بصورت پیامکی و یا با ایمیل در جریان مراحل رسیدگی به درخواست خود قرار بگیرید همچنین اگر نیاز به راهنمایی یا مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی وردپرس تیک تم ۹ صبح تا ۹ شب به تماس های تلفنی پاسخ می دهد و در ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت تیکت در حساب کاربری به درخواست های مشتریان رسیدگی می کند.

تضمین انجام خدمات موردنیاز شما در سریعترین زمان ممکن

 

ما مدعی هستیم سریعترین وبسایت ایرانی در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی هستیم و برای اثبات این ادعا، تضمین می کنیم که اگر اجرای خدمات بیشتر از زمان گفته شده از سمت ما طول بکشد، آن خدمات برای شما ۱۰۰% رایگان خواهد بود.

ما همواره توانستیم تمام مشکلاتی که بهترین طراحان سایت هم نتوانستند حل کنند را حل کنیم. سایت هایی را تعمیر کرده ایم که پر از ویروس بوده اند و مدام ریدایرکت به سایت های دیگر می شدند.

ارور های متعددی را رفع کردیم و سایت های قدیمی را از نو بازطراحی کردیم. این تیم جوان همواره به درخواست های تمام مشتریان فورا رسیدگی میکند. همچنین میتوانید فایل صوتی نظرات مشتریان را در ادامه گوش کنید تا درک بهتری از تیم تیک تم داشته باشید.

ما تضمین بازگشت وجه داریم. در صورتی که نتوانیم به درخواست مشتری رسیدگی کنیم وجه ایشان را عودت می دهیم.